ABB - Soft starter - PSR 6-600-70
Productomschrijving
1SFA896104R7000 SOFTSTARTER 2 FASE 3 KW PSR 6-600-70
PSR6-600-70 uit de Softstarters / PSR serie biedt betrouwbare, compacte softstart voor kleine driefasige motoren tot circa 3 kW/400 V. Geschikt voor toepassingen zoals pompen, ventilatoren, compressoren en transportbanden, met soepel starten en stoppen om mechanische slijtage en piekstromen te verminderen.De twee-fase geregelde spanningsramp met interne bypass zorgt voor eenvoudige montage en energiebesparing. Besturingsspanning 100…240 V AC en bedrijfs-spanning 208…600 V AC, met ondersteuning tot 100 starts per uur. Instellen gaat snel via drie frontpotmeters voor start/stop-ramp en -tijd. Een RUN-relaiscontact (NO) biedt duidelijke statusfeedback. Combineerbaar met een handmotorstarter via mechanische koppelsets. Optioneel is veldbuscommunicatie via externe adapter en plug. Het slanke, ruimtebesparende ontwerp past moeiteloos in compacte schakelkasten.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2047014 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA896104R7000 |
| EAN-code | 7320500338209 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | ABB |
| Serie | Softstarters / PSR |
| Type nummer | PSR 6-600-70 |
| Omschrijving | Sofstarter Supply Voltage 100-250V AC In lijn : 3kW/400V 6,8A met Inte |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 6.8 A |
| Nom. spanning Ue | 208 - 600 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 1.5 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 3 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Nee |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Nee |
| Torque control | Nee |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,121 x 0,156 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 177,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/5b/5b58/5b58c12a6a178afec22eb0fd65027329.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st