ABB - Soft starter - PSE210-600-70-1
Productomschrijving
1SFA897112R7001 SOFTSTARTER PS E210-600-70-1 VOOR MAX 600V NETSPANNING EN 100 - 2
PSE210-600-70-1 uit de Softstarters / PSE serie biedt gecontroleerd starten en stoppen van driefasige motoren. Ideaal voor pompen, ventilatoren, compressoren en transporteurs, waar een soepele aanloop trillingen, mechanische slijtage en piekstroom minimaliseert. Met een bedrijfsstroom tot 210 A en een netspanning van 208…600 V AC past hij naadloos in uiteenlopende installaties; de stuurspanning ligt tussen 100…250 V AC bij 50/60 Hz.De twee-fasenregeling met spannings- of koppelramp levert consistente prestaties, terwijl de ingebouwde bypass de montage vereenvoudigt en energie bespaart. Beschikbare functies zoals stroombegrenzing, kickstart, EOL-, onderbelasting- en geblokkeerde-rotorbeveiliging beschermen motor en installatie. Een verlichte, symboolgestuurde display maakt inbedrijfstelling snel en foutloos; een identieke externe keypad (IP66) is optioneel. Integratie is flexibel: hardwire Start/Stop en reset, ingebouwde Modbus RTU of via externe fieldbus-adaptor.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4126747 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA897112R7001 |
| EAN-code | 7320500515020 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | ABB |
| Serie | Softstarter |
| Type nummer | PSE210-600-70-1 |
| Omschrijving | Softstarter PSE210-600-70-1 voor max 600V netspanning en 100 - 250V 50 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 210 A |
| Nom. spanning Ue | 208 - 600 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 59 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 110 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Ja |
| Torque control | Ja |
| Functie | Enkele draairichting |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,325 x 0,261 x 0,51 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.313,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/c8/c818/c818e3450bb4a558a2c055314097c43d.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Karakteristieken
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st