ABB - Soft starter - PSE 72-600-70
Productomschrijving
PSE 72-600-70
PSE72-600-70 is een compacte softstarter voor het soepel en betrouwbaar aanlopen en afremmen van kleine tot middelgrote driefasenmotoren. Ideaal voor pumps, ventilatoren, compressoren en transportbanden, met een sterke balans tussen startcapaciteit en kostenefficiëntie. Dankzij ingebouwde by-pass verlaagt hij warmteontwikkeling en energieverbruik, terwijl de motor en het mechaniek merkbaar worden ontzien.De softstarter biedt tweefasebesturing met instelbare spanning- of koppelramp voor zachte start/stop. Nominale bedrijfsstroom is 72 A bij 208–600 V AC; de stuurspanning ligt tussen 100–250 V AC (50/60 Hz). Beschermfuncties zoals current limit, kickstart, onderlast-, EOL- en geblokkeerde-rotorbeveiliging verhogen de bedrijfszekerheid. RUN, TOR en Event zijn beschikbaar via NO-relaisuitgangen; een verlicht, symboolgestuurd display maakt bediening intuïtief.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2278162 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA897107R7000 |
| EAN-code | 7320500400654 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | ABB |
| Serie | Softstarters / PSE |
| Type nummer | PSE 72-600-70 |
| Omschrijving | Softstarter Stuurspanning 100-250V AC In lijn : 37kW/400V 72A Intern v |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 72 A |
| Nom. spanning Ue | 208 - 600 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 18.5 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 37 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Ja |
| Torque control | Ja |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,257 x 0,178 x 0,288 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.650,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/c8/c818/c818e3450bb4a558a2c055314097c43d.pdf
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st