ABB - Soft starter - PSE 30-600-70
Productomschrijving
PSE 30-600-70
PSE30-600-70 is een compacte softstarter uit de Softstarters / PSE serie voor het soepel en gecontroleerd starten en stoppen van kleine tot middelgrote driefasenmotoren, bijvoorbeeld bij pompen, ventilatoren, compressoren en transportbanden. Met 15 kW bij 400 V en een bedrijfsstroom tot 30 A dekt hij een breed toepassingsgebied en helpt hij mechanische slijtage en piekstromen te verminderen.De tweefasige regeling met instelbare spannings- of koppelramp voorkomt waterslag en schokken, terwijl de interne bypass installatie vereenvoudigt en energie bespaart. Besturing werkt op 100–250 V AC; RUN, TOR en Event zijn beschikbaar via relaisuitgangen. Bescherming en performance komen samen met functies als stroombegrenzing, kickstart, onderlast- en geblokkeerde-rotorbewaking, plus analoge uitgang en EOL-indicatie. Een verlichte, symboolgestuurde display maakt bediening intuïtief; optioneel is een externe IP66-keypad.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2278159 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA897103R7000 |
| EAN-code | 7320500400616 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | ABB |
| Serie | Softstarters / PSE |
| Type nummer | PSE 30-600-70 |
| Omschrijving | Softstarter Stuurspanning 100-250V AC In lijn : 15kW/400V 30A Intern v |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 30 A |
| Nom. spanning Ue | 208 - 600 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 7.5 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 15 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Ja |
| Torque control | Ja |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,257 x 0,178 x 0,288 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 887,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/c8/c818/c818e3450bb4a558a2c055314097c43d.pdf
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st