ABB - Soft starter - PSE 25-600-70
Productomschrijving
PSE 25-600-70
PSE25-600-70 is een compacte general‑purpose softstarter voor kleine tot middelgrote driefasenmotoren, ideaal voor toepassingen zoals pompen, ventilatoren, compressoren en transportbanden. Hij reduceert mechanische slijtage en piekstromen met een soepele start en stop via spannings- of koppelramp, en levert bij 400 V circa 11 kW met een maximale bedrijfsstroom van 25 A.De serie Softstarters / PSE onderscheidt zich door ingebouwde bypass voor snelle inbouw en lagere energielasten, twee‑fase regeling voor stabiele starts, en een verlicht, taalonafhankelijk display voor snelle configuratie. Beschikbare functies zoals stroombegrenzing, kickstart, onderlast- en vastloperbeveiliging en EOL verhogen de bedrijfszekerheid. Stuurspanning 100–250 V AC en communicatie via hardwire Start/Stop/Reset of ingebouwde Modbus RTU maken integratie eenvoudig. Optioneel is een externe IP66-keypad. Relay-uitgangen (RUN, TOR, Event) bieden duidelijke statusfeedback.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2278158 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA897102R7000 |
| EAN-code | 7320500400609 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | ABB |
| Serie | Softstarters / PSE |
| Type nummer | PSE 25-600-70 |
| Omschrijving | Softstarter Stuurspanning 100-250V AC In lijn : 11kW/400V 25A Intern v |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 25 A |
| Nom. spanning Ue | 208 - 600 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 5.5 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 11 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Ja |
| Torque control | Ja |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,257 x 0,178 x 0,288 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 797,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/c8/c818/c818e3450bb4a558a2c055314097c43d.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Karakteristieken
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st