ABB - Soft starter - PSE 105-600-70
Productomschrijving
PSE 105-600-70
PSE105-600-70 uit de Softstarters / PSE serie is ontworpen voor het soepel starten en stoppen van kleine tot middelgrote driefasige motoren in toepassingen zoals pompen, ventilatoren, compressoren en transportbanden. Met een vermogensbereik tot 55 kW bij 400 V biedt hij betrouwbare aanloopprestaties en verkort hij mechanische slijtage en piekstromen.Deze softstarter levert twee-fase regeling met instelbare spannings- of koppelramp, ingebouwde bypass voor eenvoudige montage en energiebesparing, en een verlicht, symboolgestuurd display voor snelle bediening. De PSE105-600-70 heeft een maximale bedrijfsstroom van 105 A, werkt op 208…600 V AC en accepteert een stuurspanning van 100…250 V AC (50/60 Hz). Beschikbare functies zoals stroombegrenzing, kickstart, analoge uitgang, EOL, onderbelastings- en geblokkeerde rotorbeveiliging verhogen uptime en beschermen de motor.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2278164 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFA897109R7000 |
| EAN-code | 7320500400678 |
| Artikelklasse (ETIM) | Soft starter |
| Merk | ABB |
| Serie | Softstarters / PSE |
| Type nummer | PSE 105-600-70 |
| Omschrijving | Softstarter Stuurspanning 100-250V AC In lijn : 55kW/400V 106A Intern |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij 40 °C | 106 A |
| Nom. spanning Ue | 208 - 600 V |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 230 V | 30 kW |
| Nom. vermogen draaistroommotor, standaardschakeling, bij 400 V | 55 kW |
| Nom. omgevings(meet)temperatuur zonder derating | 40 °C |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Geïntegreerde overbelastingsbeveiliging motor | Ja |
| Interne by-pass schakelaar | Ja |
| Met display | Ja |
| Torque control | Ja |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,9 kg |
| Afmeting verpakking | 0,257 x 0,178 x 0,288 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.165,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/c8/c818/c818e3450bb4a558a2c055314097c43d.pdf
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Soft starter" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st