ABB - Smeltpatroon (mes) - OFAA1AM125
Productomschrijving
OFAA1AM125
FuseLine OFAA1AM125 is een NH1-zekering voor betrouwbare kortsluitbeveiliging in motor- en aandrijfkringen tot 690 VAC. Ontwikkeld voor aM-toepassingen, beschermt hij motoren en kabels tegen hoge foutstromen zonder ongewenste uitschakelingen tijdens inschakelstromen. Dankzij het compacte NH1-formaat past hij naadloos in gangbare zekeringhouders en zekeringlastscheiders.Met een nominale stroom van 125 A en een uitschakelcapaciteit van 80 kA biedt de OFAA1AM125 hoge bedrijfszekerheid en selectiviteit in distributie- en besturingspanelen. Dit verkort stilstandtijden en helpt installaties veilig en beschikbaar te houden. De consistente prestaties van de FuseLine-serie maken snelle vervanging en duidelijke standaardisatie mogelijk, terwijl aM-classificatie optimale samenwerking met motorbeveiligingsrelais ondersteunt voor een complete en efficiënte beveiligingsoplossing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2265560 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SCA022701R2400 |
| EAN-code | 6417019224077 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | ABB |
| Serie | FuseLine |
| Type nummer | OFAA1AM125 |
| Omschrijving | Zekering, 125A AM DIN 1 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 125 A |
| DIN-grootte | NH1 |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aM |
| Uitvoering kenmelder | Geen |
| Spanningstype | AC/DC |
| Nom. afschakelvermogen | 0 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | 01XL |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 690 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 7.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 3 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,645 x 0,03 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
20230202143359647_-721541324.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/ee/eea2/eea2653ceaa861b798e217d22a3a7b72.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st