ABB - Sensor/actorkabel met connector - M12-C62
Productomschrijving
M12-C62
M12-C62 uit de Jokab-serie is een afgeschermde aansluitkabel voor betrouwbare signaaloverdracht in machineveiligheid en besturingsomgevingen. Hij verbindt sensoren of safety-componenten met besturingskasten of adapterunits en biedt genoeg lengte om componenten netjes en storingsvrij te bekabelen.De kabel is 6 meter lang, voorzien van een rechte M12-5 male connector en een vrije zijde voor flexibele bekabeling in het paneel. Met vijf aders van 0,34 mm² levert hij robuuste signaal- en voedingslijnen. De afscherming is doorverbonden naar pin 3 (0V) voor optimale EMC-prestaties en minder ruis. De zwarte PVC-mantel is duurzaam en gemakkelijk te leggen in machineomgevingen. Dit maakt M12-C62 een praktische keuze voor snelle montage, consistente prestaties en een nette, servicevriendelijke installatie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2287955 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TLA020056R0200 |
| EAN-code | 7350024452365 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | ABB |
| Serie | Jokab |
| Type nummer | M12-C62 |
| Omschrijving | 6 m afgeschermde kabel 5x0,34 mm2 met rechte M12 connector, male en 3- |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 5 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Kabellengte | 6 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Met LED indicatie | Ja |
| Afgeschermd | Ja |
| Uitvoering leiding | Meeraderig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -20 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Doorgangsweerstand | 60.25 mOhm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kabeltype | Meeraderig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,302 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,3 x 0,02 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 48,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st