ABB - Schroef/bout - ZX910P10
Brutoprijs
7,35
ABB - Schroef/bout - ZX910P10
Ons artikelnummer
2286359
Artikelnummer fabrikant
2CPX060203R9999
Type nummer
ZX910P10
EAN-code
4011617602033
Materiaal
Staal
Materiaalkwaliteit
Overig
Oppervlaktebescherming
Elektrolytisch verzinkt
Kopvorm
Overig
Verzonken kop
Nee
Productomschrijving
ZX910P10 set 10st
Flat head hexalobular screws, M6 x 20 mm (Torx T30).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2286359 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX060203R9999 |
| EAN-code | 4011617602033 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schroef/bout |
| Merk | ABB |
| Serie | TwinLine |
| Type nummer | ZX910P10 |
| Omschrijving | Bolkop schroef Torx |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kopvorm | Overig |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Linkse draad | Nee |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,063 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,12 x 0,01 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,35 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st