ABB - Schroef/bout - ZB37P20
Brutoprijs
11,65
ABB - Schroef/bout - ZB37P20
Ons artikelnummer
2286358
Artikelnummer fabrikant
2CPX060202R9999
Type nummer
ZB37P20
EAN-code
4011617602026
Materiaal
Staal
Materiaalkwaliteit
Overig
Oppervlaktebescherming
Elektrolytisch verzinkt
Kopvorm
Overig
Verzonken kop
Nee
Productomschrijving
ZB37P20
Lens hexalobular screw with slot, M5 x 12 mm / Torx T25.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2286358 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX060202R9999 |
| EAN-code | 4011617602026 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schroef/bout |
| Merk | ABB |
| Serie | TwinLine |
| Type nummer | ZB37P20 |
| Omschrijving | Linsen - Schroef Torx - Sleuf |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kopvorm | Overig |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Linkse draad | Nee |
| Kophoogte | 4 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,029 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,1 x 0,01 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,65 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st