ABB - Schakelrelais - CR-S012VDC1R
Productomschrijving
CR-S012VDC1R
CR-S012VDC1R is een slank, insteekbaar interface relais uit de Interface relais / CR-S serie voor betrouwbare scheiding, versterking en signaalaanpassing in besturings- en automatiseringstoepassingen. Het kan direct op een printplaat worden gemonteerd of in combinatie met bijpassende sockets als compacte DIN-railoplossing worden gebruikt.Met een 12 VDC stuurspanning en 1 wisselcontact (SPDT) tot 250 V / 6 A schakelt het hoge stromen op een minimale footprint van slechts 6,2 mm. Dit bespaart ruimte in kastsystemen en versnelt montage door naadloos snap-on plaatsen. De UL 94‑V0 vlamvertraging verhoogt de veiligheid in veeleisende omgevingen.Beschikbare schroef- en veerklemsockets, doorverbinders en markeersystemen maken bekabeling, doorlussen en identificatie eenvoudig, zodat uitbreiden en onderhoud efficiënt blijven zonder concessies aan betrouwbaarheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2280873 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR405501R2010 |
| EAN-code | 4013614499104 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / CR-S |
| Type nummer | CR-S012VDC1R |
| Omschrijving | Insteek module voor CR-S 1 wissel 250 V, 6A Voedingsspanning 12vdc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 12 V |
| Breedte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 15 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,005 kg |
| Afmeting verpakking | 0,007 x 0,3 x 0,024 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,90 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Certificaat
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Certificaat
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st