ABB - Schakelrelais - CR-M125DC4LG 1SVR405618R8300 55746
ABB - Schakelrelais - CR-M125DC4LG
Brutoprijs 24,70
ABB - Schakelrelais - CR-M125DC4LG 1SVR405618R8300 689216
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
1SVR405618R8300
Type nummer
CR-M125DC4LG
EAN-code
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
4
Type stuurspanning
DC
Nom. stuurspanning bij DC
125 - 125 V
Brutoprijs 24,70
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 128 werkdagen
Minimum bestelaantal: 10 st
Productomschrijving
CR-M125DC4LG
CR-M125DC4LG is een compacte, insteekbare interface schakelcomponent voor het schakelen en scheiden van signalen in besturings- en vermogenscircuits. Ideaal in schakelkasten, machinebouw en procesautomatisering waar betrouwbare signaaloverdracht en snelle montage belangrijk zijn. In combinatie met een CR-M voet klikt het geheel naadloos op DIN-rail, wat tijd bespaart bij opbouw en service.Dit model uit de Interface relais / CR-M serie werkt op 125 V DC en beschikt over 4 wisselcontacten (SPDT) tot 250 V/6 A, zodat meerdere circuits met één stuurimpuls geschakeld kunnen worden. Goudgeplateerde contacten bieden hoge contactbetrouwbaarheid, vooral bij kleine stromen en gevoelige belastingen. De geïntegreerde testknop maakt handmatige bediening en vergrendeling mogelijk voor vlotte test en inbedrijfname. Een LED geeft direct de spoelstatus weer. Beschikbare accessoires omvatten standaard- en logica-voeten, insteekbare functiemodules, houders en markeringen.
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2280982
Artikelnummer fabrikant 1SVR405618R8300
EAN-code 04013614385339
Artikelklasse (ETIM) Schakelrelais
Merk ABB
Serie Interface relais / CR-M
Type nummer CR-M125DC4LG
Omschrijving Insteek relais A1-A2=125vdc, 4 c/o gold plated contacts
Land van Oorsprong DE
Technisch
Aantal contacten als verbreekcontact 0
Aantal contacten als maakcontact 0
Aantal contacten als wisselcontact 4
Type stuurspanning DC
Nom. stuurspanning bij DC 125 - 125 V
Breedte 21.2 mm
Uitvoering elektrische aansluiting Vlaksteekaansluiting
Met afneembare klemmen Nee
Aandrijving, polarisatie Gepolariseerd
Schakelverhouding van de aandrijving Monostabiel
Met dwanggeleide contacten Nee
Type schakelcontact 1-voudig contact
Compleet apparaat met sokkel Nee
Beschermingsgraad (IP) IP40
Hoogte 35.6 mm
Diepte 27.5 mm
Nom. stroom 6 A
Met LED indicatie Ja
Materiaal contactcoating Overig
Materiaal contact Zilvernikkel (AgNi)
Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 RT I
Spanningstype van de bedrijfsspanning AC/DC
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 250 - 250 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 250 - 250 V