ABB - Schakelrelais - CR-M060DCL
Productomschrijving
CR-M060DCL
CR-M060DCL is een compact insteekrelais uit de Interface relais / CR-M serie voor betrouwbare scheiding en schakeling tussen besturings- en vermogenscircuits. Het wordt in een passende CR-M voet geplaatst en klikt vervolgens naadloos op een DIN-rail. Ideaal voor het gelijktijdig schakelen van meerdere circuits vanuit één stuursignaal in machinebouw, panelen en automatisering.De 60 V DC spoel en 3 wisselcontacten (250 V / 10 A) bieden krachtige en veelzijdige schakelmogelijkheden. De geïntegreerde testknop maakt handmatige bediening en snelle inbedrijfname mogelijk, terwijl de LED direct zichtbaar aangeeft wanneer de spoel bekrachtigd is. Dit verhoogt veiligheid en foutdiagnose op de werkvloer. Met standaard- en logische sokkels, insteekbare functiemodules, houders en markeerstroken als accessoires laat het systeem zich flexibel uitbreiden en snel onderhouden, met minimale stilstandtijd.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2280947 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR405612R4300 |
| EAN-code | 4013614377426 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / CR-M |
| Type nummer | CR-M060DCL |
| Omschrijving | Insteek relais A1-A2=60vdc, 3 c/o 250 v 10a, led |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 60 - 60 V |
| Breedte | 21.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Hoogte | 35.6 mm |
| Diepte | 27.5 mm |
| Nom. stroom | 10 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 126 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,033 kg |
| Afmeting verpakking | 0,082 x 0,08 x 0,027 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,35 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Certificaat
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Certificaat
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Certificaat
Tekening met maten
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
3D / BIM object
Deeplink
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st