ABB - Schakelrelais - CR-M012DC2L
Productomschrijving
CR-M012DC2L
CR-M012DC2L is een compact insteekrelais uit de Interface relais / CR-M serie voor betrouwbare signaaloverdracht en schakeling tussen besturing en veldapparatuur. Het wordt in een passende CR-M voet geplaatst en klikt naadloos op DIN-rail, ideaal voor machine- en paneelbouw met 12 V DC stuurspanning.Met 2 wisselcontacten (2 c/o) tot 250 V / 12 A schakelt het moeiteloos meerdere circuits met één ingangssignaal. De geïntegreerde LED geeft direct spoelstatus weer, terwijl de testknop handmatige bediening en vergrendeling mogelijk maakt—versnelt testen en inbedrijfname. Het insteekontwerp maakt snelle vervanging zonder bedrading los te nemen, wat stilstand minimaliseert. Beschikbaar met standaard of logische sokkels en uit te breiden met insteek-functiemodules, houders en markeringen, zodat de configuratie eenvoudig aan de toepassing wordt aangepast.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2280929 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR405611R4100 |
| EAN-code | 4013614373213 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / CR-M |
| Type nummer | CR-M012DC2L |
| Omschrijving | Insteek relais A1-A2=12vdc, 2 c/o 250v/12a, led |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 12 V |
| Breedte | 21.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Hoogte | 35.6 mm |
| Diepte | 27.5 mm |
| Nom. stroom | 12 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Zilvernikkel (AgNi) |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 128 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,033 kg |
| Afmeting verpakking | 0,042 x 0,03 x 0,02 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,65 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Presentatie document/presentatiebestand
Certificaat
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
Presentatie document/presentatiebestand
Certificaat
Certificaat
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Tekening met maten
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
3D / BIM object
Deeplink
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st