ABB - Schakelaar/wandcontactdoos combinatie - 4310/5 UJ-212-503
Brutoprijs
53,20
ABB - Schakelaar/wandcontactdoos combinatie - 4310/5 UJ-212-503
Ons artikelnummer
1019915
Artikelnummer fabrikant
2CKA001611A0151
Type nummer
4310/5 UJ-212-503
EAN-code
04011395065006
Uitvoering schakelaar
Serieschakelaar
Uitvoering wandcontactdoos
Contactdoos CEE 7/3 (type F)
Aantal contactdozen
1
Bedieningswijze
Wip/drukker
Montagerichting
Verticaal
Productomschrijving
4310/5 UJ-212-503 SERIE ZA COM COMBINATIE REFLEX SI ALPINWIT
Inbouw combinatie wandcontactdoos en wipschakelaar, serie, SI creme.
Voor het aansluiten en schakelen van elektrische verbruikers.Met schroefklemmen. 2-polig. Serieschakelaar, 10 A, 250 V~. Alleen afzonderlijk monteerbaar.Geschikt voor montage in standaard inbouwdoos volgens DIN 49073.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1019915 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA001611A0151 |
| EAN-code | 04011395065006 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelaar/wandcontactdoos combinatie |
| Merk | ABB |
| Serie | SI |
| Type nummer | 4310/5 UJ-212-503 |
| Omschrijving | combinatie serie vpl inb SI creme |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering schakelaar | Serieschakelaar |
| Uitvoering wandcontactdoos | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Montagerichting | Verticaal |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Met verlichting | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Schakelmateriaalbreedte | 120 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 81 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 32 mm |
| Met glaszekering | Nee |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,141 KG |
| Afmeting verpakking | 0,295 x 0,174 x 0,108 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,20 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st