ABB - Relaisvoet - CR-M4SS
Productomschrijving
1SVR405651R3000 RELAISVOET TYPE:CR-M4SS
CR-M4SS is een relaisvoet uit de Interface relais / CR-M serie, ontworpen voor snelle en zekere montage van CR-M miniatuurrelais. De voet dient als robuuste basis voor toepassingen met 2 of 4 wisselcontacten (SPDT) en maakt het eenvoudig om stuurcircuits te koppelen binnen besturingskasten en machinebouw.Dankzij schroefaansluitingen biedt CR-M4SS een betrouwbare, trillingsbestendige verbinding en een intuïtieve bedradingservaring. De compatibiliteit met zowel 2 als 4 c/o relais geeft flexibiliteit in ontwerp en standaardisatie in paneelopbouw. Pluggable function modules, houder en marker als accessoires versnellen inbedrijfstelling, vereenvoudigen service en zorgen voor duidelijke identificatie. De compacte vormgeving bespaart ruimte, terwijl het plug-in ontwerp de vervanging van relais zonder herbedrading mogelijk maakt, wat stilstandtijd beperkt en de continuïteit van het systeem ondersteunt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1070703 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR405651R3000 |
| EAN-code | 4013614373800 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | ABB |
| Serie | Interface relais / CR-M |
| Type nummer | CR-M4SS |
| Omschrijving | Relaisvoet voor 2 c/o of 4 c/o cr-m relais |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 0 |
| Breedte | 27 mm |
| Hoogte | 42.5 mm |
| Diepte | 82 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 10 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,07 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,1 x 0,027 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,15 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/df/df0c/df0c7bc74da6835817683b131c13a586.pdf
RoHS-verklaring
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st