ABB - Potentiometer voor lichtregelsysteem - 2116 U
Productomschrijving
2116 U 6599-0-3025DALI POT.METER TW BROADCAST INB
Inbouw Busch-draaidimmer, DALI, TW, broadcast-bedrijf.
Voor broadcastbedrijf (centraal-telegram). Voor het schakelen en sturen van maximaal 64 DALI-componenten volgens IEC 62386 (bijvoorbeeld EVSA's en transformatoren met DALI-interface). Met draaibediening en drukknop-impulsdrukker voor aan/uit. Beveiligd tegen ompoling. Voor het wijzigen van de kleurtemperatuur >tunable white< van armaturen/lampen die voldoen aan de DALI-standaard IEC 62386-209 (Device Type 8). Kleurtemperatuur dan tussen 2.700 K - 6.500 K instelbaar. Inschakelhelderheid en basishelderheid zijn instelbaar en beveiligd bij netuitval. Met geïntegreerde led-oriëntatieverlichting. Kleur van de oriëntatieverlichting instelbaar (18 presets + UIT). Parallelschakeling van maximaal 5 componenten bij passief bedrijf. Max. stroomopname: 15 mA. Niet geschikt voor gebruik in combinatie met andere DALI-sensoren of centrales van andere fabrikanten. Voor opwekking van DALI-spanning is een voeding nodig die voldoet aan IEC 62386 bijvoorbeeld van Tridonic, Philips, Helvar of BJE-artikelnr. 2116/11 U. Max. DALI-leidinglengte: 300 m (bij 1,5 - 2,5 mm²). Zonder centraalplaat. Geschikt voor montage in standaard inbouwdoos volgens DIN 49073.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Potentiometer voor lichtregelsysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459272 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006599A3025 |
| EAN-code | 4011395211403 |
| Artikelklasse (ETIM) | Potentiometer voor lichtregelsysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | axcent, Alpha exclusive, Alpha nea, |
| Type nummer | 2116 U |
| Omschrijving | Dali pot.meter TW broadcast inb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Stuurstroom | 15 mA |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Lichtwaardegeheugen | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 48.6 mm |
| Type dimming | DALI |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 28.5 mm |
| Metallic | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,048 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 82,51 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Potentiometer voor lichtregelsysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st