ABB - Potentiometer voor lichtregelsysteem - 2116/11 U
Productomschrijving
2116/11 U 6599-0-3026DALI POWER POT.METER TW BROADCAST INB
Inbouw Busch-draaidimmer, DALI, Power, TW, broadcast-bedrijf.
Voor broadcastbedrijf (centraal-telegram). Met geïntegreerde DALI-netvoeding. Voor het schakelen en sturen van maximaal 64 DALI-componenten volgens IEC 62386 (bijvoorbeeld EVSA's en transformatoren met DALI-interface). Met draaibediening en drukknop-impulsdrukker voor aan/uit. Voor het wijzigen van de kleurtemperatuur >tunable white< van armaturen/lampen die voldoen aan de DALI-standaard IEC 62386-209 (Device Type 8). Kleurtemperatuur dan tussen 2.700 K - 6.500 K instelbaar. Kortsluitvast en beveiligd tegen overbelasting (elektronische zekering). Inschakelhelderheid en basishelderheid zijn instelbaar en beveiligd bij netuitval. Met geïntegreerde led-oriëntatieverlichting. Kleur van de oriëntatieverlichting instelbaar (18 presets + UIT). Parallelschakeling van maximaal 5 componenten bij passief bedrijf. Parallelschakeling van maximaal 3 componenten bij actief bedrijf. Niet geschikt voor gebruik in combinatie met andere DALI-sensoren of centrales van andere fabrikanten. DALI-spanning: 15,5 V DC. Maximale uitgangsstroom: 75 mA. Vermogensopname: < 2,5 W. Maximaal aantal DALI-componenten: bij één actieve DALI-potentiometer: 37 bij 3 parallele actieve DALI-potentiometers: 111. Levert bij actief bedrijf de benodigde stroom voor verdere DALI-componenten. Zonder netspanning, bij passief bedrijf, wordt de potentiometer in de DALI-bus als extra bedieningspunt gebruikt. Max. DALI-leidinglengte: 300 m (bij 1,5 - 2,5 mm²). Zonder centraalplaat. Geschikt voor montage in standaard inbouwdoos volgens DIN 49073.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Potentiometer voor lichtregelsysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459273 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006599A3026 |
| EAN-code | 4011395211410 |
| Artikelklasse (ETIM) | Potentiometer voor lichtregelsysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | axcent, Alpha exclusive, Alpha nea, |
| Type nummer | 2116/11 U |
| Omschrijving | Dali power pot.meter TW broadcast inb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 0.075 A |
| Nom. spanning | 230 V |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Lichtwaardegeheugen | Ja |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 53 mm |
| Type dimming | DALI |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimming fabrikantspecifiek | Ja |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 28.5 mm |
| Metallic | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,117 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 196,80 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Potentiometer voor lichtregelsysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st