ABB - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - 1701-82
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
ABB - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - 1701-82
Ons artikelnummer
2103799
Artikelnummer fabrikant
2CKA001799A0896
Type nummer
1701-82
EAN-code
4011395065853
Samenstelling
Opbouwbak
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Thermoplast
Productomschrijving
1701-82 OPBOUWBAK MET BODEM 1V OPBOUWBAK MET BODEM 1V F-IVOOR
Opbouwbak met bodem 1-voudig, s-ivoorwit.
Box for inserts and cover plates with cover frame.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2103799 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA001799A0896 |
| EAN-code | 4011395065853 |
| Artikelklasse (ETIM) | Opbouwbak inbouwschakelmateriaal |
| Merk | ABB |
| Serie | Carat, Future, Future linear, Solo |
| Type nummer | 1701-82 |
| Omschrijving | opbouwbak met bodem 1v f-ivoor |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Samenstelling | Opbouwbak |
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Transparant | Nee |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kanaalinvoering | Ja |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Slagvast | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Ja |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Schakelmateriaaldiepte | 81 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 81 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 42 mm |
| Kruislingse kabelgoot | Nee |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Tafelmodel | Nee |
| Met installatiebuis inlaat | Nee |
| Achterinvoer | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,064 kg |
| Afmeting verpakking | 0,268 x 0,184 x 0,116 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st