ABB - Onderspanningsspoel - UVR. T7/T7M/X1 110...120 V AC/DC
Productomschrijving
UVR. T7/T7M/X1 110...120 V AC/
De nulspanningsspoel UVR. T7/T7M/X1 110…120 V AC/DC is ontworpen voor het veilig uitschakelen van een vermogensautomaat zodra de voedingsspanning wegvalt of onder een drempel zakt. Toepasbaar in de serie Tmax en Emax X1, biedt het een betrouwbare Beveiliging voor gesloten vermogensautomaten T7/T7M en de open vermogensautomaat X1, zodat ongewenste herinschakeling wordt voorkomen en machines en installaties gecontroleerd tot stilstand komen.Dankzij het brede bereik van 110…120 V AC/DC dekt één component meerdere toepassingen, wat voorraadbeheer vereenvoudigt. De spoel is afgestemd op de behuizing en koppelpunten van de betreffende vermogensautomaat, wat een snelle, foutarme montage ondersteunt. Het resultaat: verhoogde veiligheid, voorspelbaar uitschakelgedrag en consistente conformiteit met project- en bedrijfsstandaarden binnen de Smart Power-omgeving van Tmax T7.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270513 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062091R1 |
| EAN-code | 8015644646318 |
| Artikelklasse (ETIM) | Onderspanningsspoel |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax, Emax X1 |
| Type nummer | UVR. T7/T7M/X1 110...120 V AC/DC |
| Omschrijving | Nulspanningsspoel voor Tmax T7/T7M Emax X1 110..120 V AC/DC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 120 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 120 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 120 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Vertraagd | Nee |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Ja |
| Geschikt voor lastschakelaar | Nee |
| Geschikt voor motorbeveiligingsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor overbelastingsrelais | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,105 x 0,055 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 426,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st