ABB - Onderspanningsspoel - UVR-C T4-T6 220...240V AC/220...250
Productomschrijving
1SDA054891R1 NULSPANNINGSSPOEL
De UVR-C T4-T6 220…240V AC/220…250V DC nulspanningsspoel is ontwikkeld om bij spanningsval de vermogensautomaat onmiddellijk uit te schakelen en ongewenst herinschakelen te voorkomen. Daarmee verhoogt hij de veiligheid van installaties en machines, en ondersteunt hij veilige opstartprocedures na een netdip of noodstop.Dankzij de brede voedingsrange AC/DC en de bedrade uitvoering met kabel integreert hij snel en zeker in de Tmax T4, T5 en T6 gesloten vermogensautomaat. Het compacte ontwerp bespaart ruimte in de kast, terwijl consistente, voorspelbare uitschakeling de bedrijfscontinuïteit beschermt. Geschikt voor energiedistributie en besturingsketens waar een betrouwbare undervoltage-beveiliging vereist is, met eenvoudige montage en een robuuste, onderhoudsarme werking.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1011971 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA054891R1 |
| EAN-code | 8015644560195 |
| Artikelklasse (ETIM) | Onderspanningsspoel |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | UVR-C T4-T6 220...240V AC/220...250 |
| Omschrijving | Nulspanningsspoel voor Tmax T4-T6 220-240V AC 220-250V DC met kabel |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 220 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 220 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 220 - 250 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Vertraagd | Nee |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Ja |
| Geschikt voor lastschakelaar | Nee |
| Geschikt voor motorbeveiligingsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor overbelastingsrelais | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,163 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,11 x 0,06 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 321,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st