ABB - Netoverspanningsbeveiliging - OVR T2 40 275 C QS
Productomschrijving
OVR T2 40 275 C QS
De OVR T2 40-275 C QS is een type 2 overspanningsbeveiliging voor het beschermen van laagspanningsverdelingen tegen bliksem- en schakelpulsen. Hij past in System pro M compact en klikt op din-rail, ideaal voor nieuwe en bestaande borden. De fasecartridge op 275 V is afgestemd op 230/400 V netten en helpt gevoelige apparatuur en bedrijfscontinuïteit te beschermen.De QS‑functie zorgt voor veilige ontkoppeling bij einde levensduur en maakt snelle, storingsvrije vervanging mogelijk. Een duidelijke statusindicator toont in één oogopslag de conditie, terwijl de verwisselbare cartridge onderhoudstijd minimaliseert. Dankzij de modulaire opbouw is koppeling met een signaal-/hulpcontact mogelijk voor remote monitoring. Compacte bouw en betrouwbare energie-afvoer zorgen voor een hoge beschermingsgraad zonder extra ruimtebeslag.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2287635 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CTB803876R1000 |
| EAN-code | 3660308520890 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netoverspanningsbeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | OVR T2 40 275 C QS |
| Omschrijving | Fase Cartridge, 275V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 20 kA |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 275 V |
| Veiligheidsniveau | 1.25 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.25 kV |
| Veiligheidsniveau N-PE | 1.25 kV |
| Montagewijze | Overig |
| DIN-grootte | 4 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 25 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 16 mm² |
| Met meldcontact | Nee |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Ja |
| Netvorm TN-S | Ja |
| Netvorm TT | Nee |
| Netvorm overig | Nee |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 1 |
| Kortsluitvastheid (Isccr) | 100 kA |
| Max. ontladingsstootstroom (8/20) | 20 kA |
| Max. overstroombeveiliging, parallelschakeling (zekering) | 125 A |
| Max. overstroombeveiliging, serieschakeling (zekering) | 125 A |
| Geïntegreerde kortsluitbeveiliging | Nee |
| Lekstroomvrij | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,075 kg |
| Afmeting verpakking | 0,025 x 0,117 x 0,082 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 75,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st