ABB - Motorbeveiligingsschakelaar - MS 132 6,3 + HKF1 11
Productomschrijving
MS 132 6.3 + HKF1 11 MOTORBEVEILIGINGSSCH. 4-6,3A
De MS132-6,3 met HKF1-11 is een compacte motorbeveiligingsschakelaar voor het handmatig in- en uitschakelen van motoren en voor betrouwbare, zekeringloze bescherming tegen kortsluiting, overbelasting en faseuitval. Met slechts 45 mm breedte bespaart hij ruimte in de kast en ondersteunt hij zowel één- als driefasige toepassingen.Deze uitvoering levert zekerheid in veeleisende omgevingen dankzij Ics 100 kA bij 400 VAC en trip class 10. De geïntegreerde scheidingsfunctie, temperatuurcompensatie en trip-free mechanisme waarborgen consistente uitschakeling en bedrijfscontinuïteit. De robuuste draaigreep biedt een duidelijke standindicatie en is vergrendelbaar tegen ongeautoriseerde bediening. Het vooraf gemonteerde front-hulpcontact HKF1-11 (1M+1V) versnelt montage en signaalterugmelding. Uit te breiden met signaalcontacten, onderspannings- en spanningsafwerpers, 3-fase railsets, voedingseenheden en afstandhouders voor een flexibele, toekomstbestendige oplossing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2077703 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SAM350005R1009 |
| EAN-code | 04013614404498 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Type nummer | MS 132 6,3 + HKF1 11 |
| Omschrijving | Motorbeveiligingsschakelaar Range 4 - 6,3A Incl. hulpcontact 1M+1V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 4 - 6.3 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 78.8 - 78.8 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 6.3 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 2.2 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 2.2 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 86.75 mm |
| Thermische beveiliging | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Verliesvermogen | 5.4 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 8 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,281 KG |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,092 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 160,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/26/2666/26669bb99f0b1ca4f53630f945a5f8ac.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/4b/4bd8/4bd8252463a0743190a90d0869daf4fd.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/5b/5b6a/5b6aafb5619b3df63e1477efa9cbf2fd.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a070/a0703c247a21a3c2baef6f0622801864.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/0b/0b59/0b59a2f5c719c66651d6924e01b1a7de.pdf
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/4c/4c18/4c185d0f8d04ff0e2dc7ffdefe300af9.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d2/d277/d277e82525164df75fcfbbb701970b9a.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st