ABB - Motorbeveiligingsschakelaar - MS 132 1,6 + HKF1 11
Productomschrijving
MS 132 1.6 + HKF1 11 MOTORBEVEILIGINGSSCH. 1-1,6A
De MS132-1,6 + HKF1-11 is een compacte motorbeveiligingsschakelaar voor het handmatig in- en uitschakelen van motoren en zekeringloze bescherming tegen kortsluiting, overbelasting en faseuitval. Geschikt voor zowel eenfasige als driefasige toepassingen, en ideaal waar betrouwbare motorbeveiliging en snelle bediening vereist zijn.De unit is 45 mm smal en wordt geleverd met een voorgemonteerd front-hulpcontact 1M+1V. Met een Ics van 100 kA bij 400 VAC en uitschakelklasse 10 biedt hij consistente bescherming. Extra zekerheden zijn de geïntegreerde scheiderfunctie, temperatuurcompensatie en een trip-free mechanisme. De draaigreep heeft een duidelijke standindicatie en is vergrendelbaar om ongewenste bediening te voorkomen. Uitbreidbaar met hulp- en signaalcontacten, onderspannings- en shuntuitwerpers, 3-fase kamrails, voedingsinvoerblokken en scheidingsstukken.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2077700 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SAM350005R1006 |
| EAN-code | 04013614404467 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Type nummer | MS 132 1,6 + HKF1 11 |
| Omschrijving | Motorbeveiligingsschakelaar Range 1 - 1,6A Incl. hulpcontact 1M+1V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1 - 1.6 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 20 - 20 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 1.6 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0.55 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.55 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 86.75 mm |
| Thermische beveiliging | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Verliesvermogen | 5.1 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 9 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,281 KG |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,092 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 160,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d2/d277/d277e82525164df75fcfbbb701970b9a.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8b/8bf9/8bf9d0899f42622f04b4f9e2330da87b.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/26/2666/26669bb99f0b1ca4f53630f945a5f8ac.pdf
Tekening met maten
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/5b/5b6a/5b6aafb5619b3df63e1477efa9cbf2fd.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/4c/4c18/4c185d0f8d04ff0e2dc7ffdefe300af9.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a070/a0703c247a21a3c2baef6f0622801864.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/0b/0b59/0b59a2f5c719c66651d6924e01b1a7de.pdf
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st