ABB - Montagetoebehoren (kast/lessenaar) - ZX342
Ons artikelnummer
2286467
Artikelnummer fabrikant
2CPX062661R9999
Type nummer
ZX342
EAN-code
4011617626619
Hoogte
49 mm
Diepte
37 mm
Materiaal
Overig
Breedte
89 mm
Type toebehoren/onderdelen
Bevestigingsonderdelen-/set
Productomschrijving
ZX342
Mounting angle piece for busbar module, busbar center distance 60/100 mm, when using ZX520 busbar holder, for WR mounting frame.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2286467 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CPX062661R9999 |
| EAN-code | 4011617626619 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren (kast/lessenaar) |
| Merk | ABB |
| Serie | CombiLine N |
| Type nummer | ZX342 |
| Omschrijving | Afstandsbeugel voor ZX520 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 49 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Materiaal | Overig |
| Breedte | 89 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsonderdelen-/set |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,05 x 0,04 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,10 per 1 st |
Downloads
Download.aspx?DocumentID=2CPC100005X0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/44/445d/445d247ee51fab654bd25b51753b4bac.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st