ABB - Miva schakelmateriaal - 1518 U
Brutoprijs
87,33
ABB - Miva schakelmateriaal - 1518 U
Ons artikelnummer
2079179
Artikelnummer fabrikant
2CKA001582A0331
Type nummer
1518 U
EAN-code
4011395092484
Model
Trekcontact
Kleur
Wit
Spanningstype
AC
Schakelmateriaalbreedte
71 mm
Schakelmateriaalhoogte
71 mm
Productomschrijving
1518 U 1582-0-0331 INFOLINE NETVOEDING INB
Inbouw netvoedingssokkel voor Infoline.
For the voltage supply of call and signalling units. Transformer for installation in flush-mounted boxes, German Standard DIN 49073, Part 1. Short-circuit-proof
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2079179 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA001582A0331 |
| EAN-code | 4011395092484 |
| Artikelklasse (ETIM) | Miva schakelmateriaal |
| Merk | ABB |
| Serie | Infoline |
| Type nummer | 1518 U |
| Omschrijving | Infoline netvoeding inb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Trekcontact |
| Kleur | Wit |
| Spanningstype | AC |
| Schakelmateriaalbreedte | 71 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 71 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 31 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,122 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 87,33 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Schakelschema
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Schakelschema
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st