ABB - Magneetschakelaarcombinatie - VB7A-30-10/24V 40/450Hz
Productomschrijving
VB7A-30-10/24V 40/450HZ
De VB7A-30-10/24V 40/450Hz is een mini omkeermagneetschakelaar voor het betrouwbaar schakelen en omkeren van driefasenmotoren tot 5,5 kW (AC-3) bij 400 Vac. Compact van formaat en behorend tot de Magneetschakelaar / B mini serie, past hij moeiteloos in krappe besturingskasten en is hij geschikt voor toepassingen in woon-, utiliteits- en industriële omgevingen.Deze VB7A-30-10 biedt 3 polen met een 1NO-hulpcontact, schroefaansluitingen voor stevige bedrading en een mechanische vergrendeling met safety blocking om tegensturing te voorkomen. De stille spoel beperkt geluid in gevoelige omgevingen, terwijl een duidelijke schakelstandindicatie snelle controle mogelijk maakt. Montage gaat flexibel en snel dankzij de geïntegreerde optie voor rail- of wandmontage. Het resultaat: ruimtebesparing, verhoogde bedrijfszekerheid en efficiënte inbedrijfstelling zonder concessies aan veiligheid en gebruiksgemak.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2288988 |
| Artikelnummer fabrikant | GJL1311911R0101 |
| EAN-code | 4013614157462 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaarcombinatie |
| Merk | ABB |
| Serie | Magneetschakelaar / B mini |
| Type nummer | VB7A-30-10/24V 40/450Hz |
| Omschrijving | Mini omkeermagneetsch. 5,5kW 400Vac 3p spoelcode (0..1) Hulpcontact 1N |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Omkeer magneetschakelaar |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Breedte | 96.2 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Diepte | 46.7 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 2.237 kW |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 6 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,355 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,115 x 0,054 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 126,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/e1/e11f/e11f0c004359e6d56ac9935bec375713.pdf
Tekening met maten
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st