ABB - Magneetschakelaarcombinatie - VB6A-30-10-P-80 380..415V 40-450Hz
Productomschrijving
VB6A-30-10-P-80 380..415V 40-4
De VB6A-30-10-P-80 380..415V 40-450Hz is een mini omkeermagneetschakelaar uit de Magneetschakelaar / B mini serie voor het betrouwbaar schakelen en omkeren van driefase-motoren tot 4 kW (AC-3) in woningbouw, utiliteit en industriële toepassingen. Dankzij het compacte ontwerp past hij moeiteloos in krappe schakelkasten en panelen, zonder concessies aan prestaties.Deze uitvoering biedt een stille spoel voor geluidsarme schakelingen, een duidelijke schakelstandindicatie en geïntegreerde mogelijkheid voor railmontage voor snelle plaatsing. De printuitvoering met soldeerpennen vereenvoudigt PCB-integratie, terwijl het 1NO-hulpcontact extra signaal- of besturingslogica mogelijk maakt. Een mechanische vergrendeling en veiligheidsblokkering voorkomen ongewenste gelijktijdige aansturing en verhogen de bedrijfszekerheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2288969 |
| Artikelnummer fabrikant | GJL1211919R8105 |
| EAN-code | 4013614189562 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaarcombinatie |
| Merk | ABB |
| Serie | Magneetschakelaar / B mini |
| Type nummer | VB6A-30-10-P-80 380..415V 40-450Hz |
| Omschrijving | Mini omkeermagneetsch. 4kW Spoelcode (8..5) Hulpcontact 1NO printuitvo |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Omkeer magneetschakelaar |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 380 - 415 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 380 - 415 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Breedte | 96.2 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Printplaataansluiting |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Diepte | 47.7 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 1.491 kW |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 6 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 2.5 - 2.5 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,345 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,115 x 0,064 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 92,30 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/48/48b3/48b3bc992790ee99f5e5f0506e9bcaa3.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st