ABB - Magneetschakelaarcombinatie - VB 7A-30-01-P-01 24V 40-450Hz
Productomschrijving
VB 7A-30-01-P-01 24V 40-450HZ
VB 7A-30-01-P-01 24V 40-450Hz is een mini omkeermagneetschakelaar voor het betrouwbaar sturen en omkeren van 3-fase motoren tot 5,5 kW (AC-3) bij 400 Vac. Dankzij het compacte B mini‑ontwerp past hij moeiteloos in krappe schakelkasten en is hij inzetbaar in woongebouwen, utiliteit en industriële toepassingen.De 3-polige uitvoering met 1 hulpcontact biedt een geïntegreerde mechanische vergrendeling en safety blocking voor foutloze richtingsomkering. De stille spoel vermindert geluidsniveaus in panelen, terwijl een duidelijke schakelstandindicatie snelle visuele controle mogelijk maakt. Soldeerpennen zorgen voor robuuste aansluitingen en de geïntegreerde railmontage versnelt de opbouw. Met 24 V‑spoel (40–450 Hz) voor flexibele besturing combineert deze contactor ruimtebesparing, veiligheid en langdurige betrouwbaarheid in één compacte oplossing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2288989 |
| Artikelnummer fabrikant | GJL1311919R0011 |
| EAN-code | 4013614157509 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaarcombinatie |
| Merk | ABB |
| Serie | Magneetschakelaar / B mini |
| Type nummer | VB 7A-30-01-P-01 24V 40-450Hz |
| Omschrijving | Mini Omkeermagneetschakelaar 5,5kW by 400Vac, 3polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Omkeer magneetschakelaar |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Breedte | 96.2 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Printplaataansluiting |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Diepte | 47.7 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 2.237 kW |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 6 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,345 kg |
| Afmeting verpakking | 0,28 x 0,115 x 0,064 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 136,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/e1/e11f/e11f0c004359e6d56ac9935bec375713.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Tekening met maten
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st