ABB - Magneetschakelaar - AF 190-40-22-11 24-60VAC 20-60VDC
Productomschrijving
AF 190-40-22-11 24-60VAC 20-60
De AF190-40-22-11 is een 4-polige magneetschakelaar uit de serie Magneetschakelaar / AF voor het starten en schakelen van motoren tot 90 kW bij 400 V (AC-3) en voor het schakelen van vermogenskringen tot 275 A (AC-1). Hij wordt geleverd met voorgemonteerde hulpcontacten (2NO + 2NC) en Main Circuit Bars, en is geschikt voor toepassingen tot 1000 V IEC of 600 V UL.Dankzij AF‑technologie beschikt hij over een groot spoelspanningsbereik (24–60 V AC 50/60 Hz en 20–60 V DC), waarmee hij spanningsvariaties moeiteloos opvangt, energieverbruik in de besturingskast verlaagt en betrouwbare schakelingen in instabiele netten verzekert. Ingebouwde overspanningsbeveiliging maakt extra componenten overbodig en houdt de opbouw compact. Het blokontwerp laat eenvoudige uitbreiding toe met hulpcontactblokken en accessoires. Inclusief montagekit met alle benodigde bevestigingsmaterialen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2278363 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFL487102R1122 |
| EAN-code | 7320500504222 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | Magneetschakelaar / AF |
| Type nummer | AF 190-40-22-11 24-60VAC 20-60VDC |
| Omschrijving | Magneetsch. 90kW 400V 4P Spoel code 11 groot spanningsbereik Hulpconta |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 90 kW |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 60 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 60 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 60 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 275 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 190 A |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 140 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 196 mm |
| Diepte | 153 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 18.643 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,238 x 0,166 x 0,18 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.149,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/aa/aa64/aa64f8cb12f356339ad73c9874314208.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2b/2b80/2b8072854fa03778a5ef3ed313673e74.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/56/565c/565cc076cc8c24baf05fc2e42703f5a9.pdf
Tekening met maten
Karakteristieken
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1b/1bf4/1bf4674e3d0b6642e3698b29fda65e79.pdf
Artikel bevat 1 st