ABB - Magneetschakelaar - AF 140-40-00-12 48-130VAC/DC
Productomschrijving
AF 140-40-00-12 48-130VAC/DC
AF140-40-00-12 is een 4-polige magneetschakelaar uit de AF-serie voor het schakelen en sturen van motoren tot 75 kW bij 400 V (AC-3) en voor vermogenskringen tot 200 A (AC-1). Ideaal in besturingspanelen waar betrouwbaarheid, compactheid en eenvoudige uitbreiding belangrijk zijn.Dankzij AF‑technologie biedt de spoel een breed stuurspanningsbereik van 48–130 V AC/DC (50/60 Hz), vangt deze grote spanningsschommelingen op, verlaagt het energieverbruik in het paneel en zorgt voor zeker schakelen in instabiele netten. Geïntegreerde overspanningsbeveiliging elimineert externe beveiligingen en bespaart ruimte. De dubbele klem vergemakkelijkt snelle, zekere bekabeling. Het blokbouwontwerp maakt uitbreiding met hulpcontactblokken en accessoires eenvoudig, terwijl de 4-polige uitvoering extra flexibiliteit biedt voor kracht- en besturingscircuits.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2278307 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFL447101R1200 |
| EAN-code | 7320500505335 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | Magneetschakelaar / AF |
| Type nummer | AF 140-40-00-12 48-130VAC/DC |
| Omschrijving | Magneetsch. 75kW 400V 4P Spoel code 12 groot spanningsbereik Hulpconta |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 75 kW |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 130 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 130 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 130 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 200 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 140 A |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 120 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 128 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 14.914 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,05 kg |
| Afmeting verpakking | 0,197 x 0,147 x 0,155 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.138,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2b/2b80/2b8072854fa03778a5ef3ed313673e74.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/56/565c/565cc076cc8c24baf05fc2e42703f5a9.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/aa/aa64/aa64f8cb12f356339ad73c9874314208.pdf
Tekening met maten
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st