ABB - Magneetschakelaar - AF 116-40-00-14 250-500VAC/DC
Productomschrijving
AF 116-40-00-14 250-500VAC/DC
De AF116-40-00-14 magneetschakelaar uit de AF-serie is ontworpen voor betrouwbare motorbesturing en het schakelen van vermogenskringen. Hij is 4-polig en geschikt voor toepassingen tot 55 kW bij 400 V (AC-3), met robuuste prestaties binnen industriële omgevingen.Dankzij AF-technologie biedt hij een extra breed stuurspanningsbereik van 250–500 V AC/DC, waardoor hij stabiel blijft bij spanningsschommelingen en het energieverbruik in de schakelkast reduceert. Ingebouwde overspanningsbeveiliging elimineert losse varistors of extra modules, wat ruimte bespaart en de installatie vereenvoudigt. De dubbele klem zorgt voor zekere bekabeling en snelle doorverbinding. Het bloktype ontwerp maakt probleemloze uitbreiding met hulpcontactblokken en een brede reeks accessoires mogelijk, zodat de oplossing meegroeit met de toepassing. Bovendien schakelt hij vermogenskringen tot 160 A (AC-1), wat flexibiliteit biedt in algemene krachtverdelingsscenario’s.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2278265 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SFL427101R1400 |
| EAN-code | 7320500503935 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | ABB |
| Serie | Magneetschakelaar / AF |
| Type nummer | AF 116-40-00-14 250-500VAC/DC |
| Omschrijving | Magneetsch. 55kW 400V 4P Spoel code 14 groot spanningsbereik Hulpconta |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 55 kW |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 250 - 500 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 250 - 500 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 250 - 500 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 160 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 116 A |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 120 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 128 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 14.914 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,05 kg |
| Afmeting verpakking | 0,197 x 0,147 x 0,155 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 912,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/2b/2b80/2b8072854fa03778a5ef3ed313673e74.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/56/565c/565cc076cc8c24baf05fc2e42703f5a9.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/aa/aa64/aa64f8cb12f356339ad73c9874314208.pdf
Tekening met maten
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st