ABB - Lichtgordijn - Orion1-4-30-105-E
Productomschrijving
ORION1-4-30-105-E
Orion1 Extended lichtgordijn (type Orion1-4-30-105-E) uit de Jokab / Orion serie beveiligt toegang tot gevaarlijke zones bij machines waar herhaald betreden nodig is. Compact en eenvoudig te integreren, ondersteunt het veilige handdetectie zodat operators vlot en gecontroleerd kunnen werken zonder onnodige stilstand.Deze uitvoering combineert zender en ontvanger met een resolutie van 30 mm en een beveiligingshoogte van 1050 mm voor betrouwbare handdetectie over 0,2–20 m. Type 4 biedt een hoog veiligheidsniveau, terwijl muting, blanking en cascade-mogelijkheden flexibiliteit geven voor materiaaldoorvoer en gekoppelde zones. De compacte bouw vereenvoudigt montage in krappe ruimtes en maakt retrofits praktisch, met stabiele detectie die processen soepel laat doorlopen. Voor toepassingen die vinger- of handdetectie vereisen is de Orion1 Extended de efficiënte keuze.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2288274 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TLA022303R0600 |
| EAN-code | 7350024481679 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtgordijn |
| Merk | ABB |
| Serie | Jokab / Orion |
| Type nummer | Orion1-4-30-105-E |
| Omschrijving | Orion1 Extended lichtgordijn, zender + ontvanger , resolutie=30mm, bev |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Verbergen mogelijk | Ja |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 35 mm |
| Hoogte van de sensor | 6.4 mm |
| Lengte sensor | 40.8 mm |
| Detektievermogen voor testlichamen | 30 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 500 mA |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Met mutingfunctie | Ja |
| Override mogelijk | Ja |
| Resolutie van het lichtgordijn | 30 mm |
| Gereduceerde resolutie | Ja |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 20 m |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Veiligheidsveldhoogte | 1050.2 mm |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 4 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 24 V |
| Spanningstype | DC |
| Met straalcodering | Ja |
| Taktbesturing mogelijk | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Ja |
| Golflengte sensor | 950 nm |
| Met inschakelvergrendeling | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 69 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,851 kg |
| Afmeting verpakking | 1,43 x 0,18 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.533,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/99/9953/9953f6748cf4423b775399161223eca0.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st