ABB - Lichtgordijn - Orion1-4-14-135-E
Productomschrijving
ORION1-4-14-135-E
Orion1 Extended lichtgordijn (type Orion1-4-14-135-E) uit de Jokab / Orion serie beschermt veilige toegang tot machinezones waar regelmatig handmatige ingreep nodig is. Het systeem bestaat uit zender en ontvanger en bewaakt een hoogte van 1350 mm, ideaal om vingers of handen te detecteren en machines betrouwbaar te stoppen bij onderbreking.Het compacte ontwerp en de gebruiksvriendelijke opzet versnellen integratie op nieuwe én bestaande machines. Met 14 mm resolutie voor vingerdetectie, Type 4 prestatieniveau en een bereik van 0,2–7 m biedt het een sterke combinatie van veiligheid en flexibiliteit. Geavanceerde functies zoals cascading voor meerdere gordijnen, muting voor gecontroleerde materiaaldoorvoer en blanking voor tijdelijke uitschakeling van bepaalde stralen zorgen voor hoge beschikbaarheid zonder concessies aan veiligheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2288253 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TLA022301R0800 |
| EAN-code | 7350024481464 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtgordijn |
| Merk | ABB |
| Serie | Jokab / Orion |
| Type nummer | Orion1-4-14-135-E |
| Omschrijving | Orion1 Extended lichtgordijn, zender + ontvanger , resolutie=14mm, bev |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Verbergen mogelijk | Ja |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 35 mm |
| Hoogte van de sensor | 6.4 mm |
| Lengte sensor | 40.8 mm |
| Detektievermogen voor testlichamen | 14 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 500 mA |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Met mutingfunctie | Ja |
| Override mogelijk | Ja |
| Reactietijd | 27 ms |
| Resolutie van het lichtgordijn | 14 mm |
| Gereduceerde resolutie | Ja |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 7 m |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Veiligheidsveldhoogte | 1350 mm |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 4 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 24 V |
| Spanningstype | DC |
| Met straalcodering | Ja |
| Taktbesturing mogelijk | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Ja |
| Golflengte sensor | 950 nm |
| Met inschakelvergrendeling | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 69 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,661 kg |
| Afmeting verpakking | 1,69 x 0,18 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6.532,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/99/9953/9953f6748cf4423b775399161223eca0.pdf
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st