ABB - Lichtgordijn - Orion1-4-14-090-E
Productomschrijving
ORION1-4-14-090-E
Orion1 Extended is een compact lichtgordijn voor betrouwbare machinebewaking dicht bij de gevarenzone, ideaal wanneer herhaaldelijke toegang nodig is bij handmatig bediende toepassingen. Het systeem bestaat uit zender en ontvanger en combineert gebruiksgemak met hoge veiligheid, zodat ingrepen soepel verlopen zonder onnodige stilstand.Het type Orion1-4-14-090-E uit de Jokab / Orion serie biedt een 14 mm resolutie voor vingerdetectie, een beveiligingshoogte van 900 mm en een bereik van 0,2–7 m, conform Type 4. Geavanceerde functies zoals muting ondersteunen materiaaldoorvoer zonder veiligheid te compromitteren, blanking maakt tijdelijke openingen mogelijk en cascading vereenvoudigt afscherming van grotere of meerdere zijden. De compacte afmetingen en eenvoudige configuratie versnellen montage en inbedrijfname, terwijl de twee beschikbare resoluties (vinger/hand) flexibiliteit bieden per toepassing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2288250 |
| Artikelnummer fabrikant | 2TLA022301R0500 |
| EAN-code | 7350024481433 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtgordijn |
| Merk | ABB |
| Serie | Jokab / Orion |
| Type nummer | Orion1-4-14-090-E |
| Omschrijving | Orion1 Extended lichtgordijn, zender + ontvanger , resolutie=14mm, bev |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Verbergen mogelijk | Ja |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Breedte sensor | 35 mm |
| Hoogte van de sensor | 6.4 mm |
| Lengte sensor | 40.8 mm |
| Detektievermogen voor testlichamen | 14 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 500 mA |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Met mutingfunctie | Ja |
| Override mogelijk | Ja |
| Reactietijd | 22 ms |
| Resolutie van het lichtgordijn | 14 mm |
| Gereduceerde resolutie | Ja |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 7 m |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Veiligheidsveldhoogte | 900 mm |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 4 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 24 V |
| Spanningstype | DC |
| Met straalcodering | Ja |
| Taktbesturing mogelijk | Nee |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Ja |
| Golflengte sensor | 950 nm |
| Met inschakelvergrendeling | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 69 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,446 kg |
| Afmeting verpakking | 1,13 x 0,18 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.711,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/99/9953/9953f6748cf4423b775399161223eca0.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st