ABB - Lastscheider - T7D M 1250/ Switch FF 3
Productomschrijving
T7D M 1250/ SWITCH FF 3
Tmax T7D M 1250/R 3P vast met vooraansluiting is een driepolige lastschakelaar zonder beveiliging, ontworpen voor het veilig scheiden en schakelen van vermogensinstallaties. Ideaal als hoofd- of sectieschakelaar in verdeelkasten waar betrouwbare onderbreking en duidelijk zichtbare scheiding vereist zijn.Dankzij de vaste uitvoering met vooraansluitingen is paneelbouw snel en overzichtelijk, terwijl het opgeslagen-energie-bedieningsmechanisme zorgt voor snelle, consistente schakelingen, ook onder zware omstandigheden. De robuuste Tmax-platformarchitectuur biedt hoge bedrijfszekerheid en een lange levensduur. De compacte bouw bespaart ruimte in de kast en vereenvoudigt integratie met gangbare montage- en bedieningsaccessoires. Zonder beveiliging laat het product maximale vrijheid voor het toepassen van externe beveiligingscomponenten, precies afgestemd op de installatiebehoefte.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270467 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062038R1 |
| EAN-code | 8015644645762 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7D M 1250/ Switch FF 3 |
| Omschrijving | Tmax T7D M 1250/R 3P vast met vooraansluiting lastschakelaar zonderbev |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 210 mm |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Hoogte | 268 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 0 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1250 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 20 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,28 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.662,00 per 1 st |
Downloads
20230202143443944_-1664011706.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st