ABB - Lastscheider - T6D 800 Switch FF 4
Productomschrijving
T6D 800 SWITCH FF 4
Tmax T6D 800 Switch FF 4 is een vierpolige lastschakelaar zonder beveiliging voor het betrouwbaar schakelen en veilig scheiden van voedingslijnen in verdeelinrichtingen en machinebesturingen. De vaste uitvoering met vooraansluitingen maakt een overzichtelijke, frontale bekabeling mogelijk en houdt de montage compact.De schakelaar biedt volledige vierpolige scheiding voor veilige onderhoudswerkzaamheden en duidelijke statusindicatie van aan/uit, wat fouten helpt voorkomen. Dankzij de positionering binnen de Tmax reeks is er consistente opbouw en compatibiliteit met toebehoren uit hetzelfde platform, zodat hij eenvoudig is te integreren in bestaande systemen. Zonder geïntegreerde beveiliging laat hij maximale vrijheid om de gewenste beveiligingstechnologie extern te selecteren, afgestemd op de toepassing en selectiviteitseisen. Dit resulteert in een praktische, robuuste oplossing met voorspelbare bediening en hoge bedrijfszekerheid.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270255 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA060346R1 |
| EAN-code | 8015644628147 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T6D 800 Switch FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T6D 800 4P vast met vooraansluiting lastschakelaar zonderbeveilig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 800 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 280 mm |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Hoogte | 268 mm |
| Diepte | 103.5 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 0 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 800 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 15 kA |
| Kleur bedieningselement | Grijs |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10,845 kg |
| Afmeting verpakking | 0,37 x 0,305 x 0,285 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4.922,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143409038_1858101473.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a3/a390/a390e62d85221e339a52374215fdd28c.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st