ABB - Lastscheider - OTL63B4M
Productomschrijving
OTL63B4M
De OTL63B4M is een 4-polige werkschakelaar in behuizing uit de Enclosed Switches serie. Hij schakelt en scheidt voedingslijnen veilig voor onderhoud en noodstoptoepassingen, zowel in machinebouw als verdelers, ook in veeleisende buitenomgevingen.De robuuste staalplaatbehuizing (alu-zink, polyester poedercoating) met IP65 beschermt tegen stof en water. Frontbediening via zwarte selector-hendel. Het deksel is vergrendeld en kan niet worden geopend wanneer de schakelaar in bedrijf is; de vergrendeling is ophefbaar voor thermografische inspecties. De scharnierende deur met slot verhoogt de veiligheid. Geschikt voor buitengebruik met bestendigheid tegen UV, water en onderdompeling (UL746C). Knock-out kabelinvoeren versnellen aansluiting. Neutraal- en PE-klemmen zijn inbegrepen voor een nette, tijdswinnende bekabeling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2265495 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SCA022562R6140 |
| EAN-code | 6417019180427 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Enclosed Switches |
| Type nummer | OTL63B4M |
| Omschrijving | Werkschakelaar OTL 63B4M 4P, 63 A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 150 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 750 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 37 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 750 - 750 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 80 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.5 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 37 kW |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 75 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,8 kg |
| Afmeting verpakking | 0,222 x 0,162 x 0,148 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 602,00 per 1 st |
Downloads
20230202143437319_-1263084843.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b4/b4cb/b4cb694e553b12e96295e0a75cefb8fa.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st