ABB - Lastscheider - OT16G1-3BS
Brutoprijs
40,80
ABB - Lastscheider - OT16G1-3BS
Ons artikelnummer
4452163
Artikelnummer fabrikant
1SCA163356R1001
Type nummer
OT16G1-3BS
EAN-code
6417019930817
Aantal polen
3
Nom. continustroom Iu
16 A
Uitvoering als hoofdschakelaar
Ja
Uitvoering als werkschakelaar
Ja
Uitvoering als veiligheidsschakelaar
Nee
Productomschrijving
1SCA163356R1001 OT16G1-3BS LASTSCHEIDER
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4452163 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SCA163356R1001 |
| EAN-code | 6417019930817 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | OT Plus |
| Type nummer | OT16G1-3BS |
| Omschrijving | OT16G1-3BS LASTSCHEIDER |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 16 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 35 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 800 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Hoogte | 68 mm |
| Diepte | 62 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 800 - 800 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 16 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.8 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 7.5 kW |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 16 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,136 kg |
| Afmeting verpakking | 0,071 x 0,037 x 0,064 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 40,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st