ABB - Lastscheider - OT1250E03W8P
Productomschrijving
OT1250E03W8P
De OT1250E03W8P uit de OT-serie is een krachtige Werkschakelaar voor het veilig schakelen en scheiden van driefasige voedingscircuits in industriële omgevingen. Ideaal voor hoofd- en noodschakeling, met duidelijke frontbediening en betrouwbare mechanica voor consistente prestaties.Deze 3-polige uitvoering biedt bodemmontage, een zwarte IP65-hendel met as voor stof- en spatwaterdichte bediening en een brede faseafstand voor extra elektrische veiligheid. De meegeleverde terminal-boutenset versnelt de montage en zorgt voor stevige, betrouwbare aansluitingen. Dankzij de robuuste bouw en intuïtieve bediening is hij geschikt voor paneeltoepassingen waar bedrijfszekerheid en veiligheid voorop staan. OT1250E03W8P combineert snelle installatie met hoge duurzaamheid, waardoor stilstand tot een minimum wordt beperkt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2265758 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SCA022871R8540 |
| EAN-code | 6417019338699 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | OT |
| Type nummer | OT1250E03W8P |
| Omschrijving | Lastscheider OT1250E03W8P |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 544.5 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 710 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP00 |
| Hoogte | 306 mm |
| Diepte | 145.5 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1250 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 710 kW |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1250 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 19,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,748 x 0,4 x 0,17 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.028,00 per 1 st |
Downloads
20230202143359647_-721541324.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=1SCC301233D0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/58/5820/5820b926ecbc4864ae727473ff6cd700.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st