ABB - Lastscheider - OT 160EV12P
Productomschrijving
OT 160EV12P
SwitchLine OT 160EV12P is een 3-polige werkschakelaar voor het veilig schakelen en scheiden van vermogenscircuits tot 160 A in paneel- en machinebouw. Geschikt voor frontbediening en bodemmontage, levert hij betrouwbare hoofdschakeling tijdens onderhoud en stilstand.Voordelen die tijd en risico’s reduceren: een zwarte IP65-hendel met as voor robuuste bediening en hoge bescherming tegen stof en water; een meegeleverde boutenset voor aansluitklemmen voor snelle, nette montage; compacte bouw en duidelijke standindicatie voor overzicht en minder kans op foutbediening. Als onderdeel van de OT160EV-familie biedt hij consistente prestaties en eenvoudige standaardisatie. De directe frontbediening en strakke paneelinbouw zorgen voor veiligheid, efficiëntie en vertrouwen in elke schakeling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2266129 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SCA120529R1001 |
| EAN-code | 6417019519906 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | SwitchLine |
| Type nummer | OT 160EV12P |
| Omschrijving | Lastscheider 3P, 160A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 160 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 150.5 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 88 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP00 |
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 82.5 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 200 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 8 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 88 kW |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 160 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,19 x 0,17 x 0,145 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 304,00 per 1 st |
Downloads
20230202143359647_-721541324.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=1SCC301265D0201&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/cf/cf8a/cf8a51e74e547eed420ab05176128e17.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st