ABB - Lastscheider - E4.2N/MS 3200 3p FHR
Productomschrijving
E4.2N/MS 3200 3P FHR
De Emax 2 E4.2N/MS 3200 3p FHR is een lastschakelaar zonder beveiliging voor het betrouwbaar schakelen en veilig scheiden van installaties tot 3200 A in laagspanningsverdelers en kritische energieverdelingssystemen. De vaste, driepolige uitvoering levert consistente prestaties bij hoge belastingen en ondersteunt een heldere, veilige bedrijfsvoering.Met achteraansluitingen horizontaal (FHR) wordt paneelontwerp eenvoudiger, koperlengte beperkt en bekabeling overzichtelijk. De robuuste mechaniek biedt hoge schakelzekerheid en een duidelijke standindicatie, wat risico’s verkleint tijdens onderhoud. Terminals aan de achterzijde houden het front vrij voor bediening en zorgen voor een compacte inbouw. Als onderdeel van de Emax 2 serie is integratie met platformaccessoires eenvoudig, wat installatiegemak en toekomstige uitbreidbaarheid bevordert.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275771 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073418R1 |
| EAN-code | 8015644772680 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E4.2N/MS 3200 3p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E4.2N/MS 3p FHR In=3200A lastschakelaar zonder beveiliging 3 pol |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 3200 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 384 mm |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Hoogte | 371 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 3200 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 66 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 3200 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 56 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16.435,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410913_478665983.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st