ABB - Lastscheider - E2.2N/MS 2000 4p FHR
Productomschrijving
E2.2N/MS 2000 4P FHR
Emax 2 E2.2N/MS 2000 4p FHR is een lastschakelaar zonder beveiliging voor het veilig schakelen en scheiden van hoofd- en verdeelstromen in laagspanningsinstallaties. Met een nominale stroom tot 2000 A en vierpolige uitvoering biedt het een betrouwbare oplossing als hoofdschakelaar of sectieschakeling in paneel- en railtoepassingen.De vaste uitvoering met achteraansluitklemmen horizontaal maakt een strakke, ruimtebesparende paneelopbouw mogelijk en vereenvoudigt kabelaansluiting vanaf de railsectie. Als open vermogensautomaat-uitvoering in de Emax 2 serie levert het platformuniformiteit in bediening en montage. Duidelijke standindicatie en mechanische vergrendelingsopties ondersteunen veilig onderhoud en bedrijfszekerheid. Dankzij de robuuste bouw is het geschikt voor intensief schakelen, terwijl de E2.2N/MS configuratie flexibiliteit biedt om het apparaat naadloos op te nemen in bestaande verdeelinrichtingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275801 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073451R1 |
| EAN-code | 8015644773014 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2N/MS 2000 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E2.2N/MS 4p FHR In=2000A lastschakelaar zonder beveiliging 4 pol |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 2000 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 366 mm |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Hoogte | 371 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 2000 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 66 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 2000 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 53 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12.283,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st