ABB - Lastscheider - E2.2N/MS 1000 4p WMP
Productomschrijving
E2.2N/MS 1000 4P WMP
Emax 2 E2.2N/MS 1000 4p WMP is een 4-polige lastschakelaar zonder beveiliging, ontworpen voor veilig schakelen en scheiden tot In=1000 A binnen het Emax 2 platform. Ideaal voor hoofd- en sectieschakelingen waar betrouwbare galvanische scheiding vereist is, zonder electronische beveiliging of thermomagnetische beveiliging.De 4-polige uitvoering zorgt voor volledige onderbreking, inclusief nulleider, wat stilstand en risico’s bij onderhoud vermindert. Dankzij de robuuste mechanica en het bewegende deel dat specifiek is afgestemd op de E2.2N/MS bouwvorm biedt het consistente schakelprestaties en lange levensduur. De modulaire opbouw binnen Emax 2 vereenvoudigt montage en uitwisseling, terwijl de duidelijke scheidfunctie de veiligheid en beschikbaarheid van installaties verhoogt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275868 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073527R1 |
| EAN-code | 8015644773779 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2N/MS 1000 4p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E2.2N/MS 4p WMP In=1000A lastschakelaar zonder beveiliging 4 pol |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 407 mm |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Hoogte | 425 mm |
| Diepte | 383 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1000 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 66 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1000 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8.049,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st