ABB - Lastscheider - E2.2H/MS 1000 4p FHR
Productomschrijving
E2.2H/MS 1000 4P FHR
Emax 2 E2.2H/MS 1000 4p FHR is een lastschakelaar voor veilig schakelen en betrouwbaar scheiden van hoofd- en distributiecirkels tot 1000 A. Ideaal wanneer schakelen en duidelijk zichtbare scheiding vereist zijn en de beveiliging elders is ondergebracht.De vaste uitvoering met terminals rear horizontal maakt een strakke paneelbouw mogelijk en vereenvoudigt busbar-aansluiting van achteren. Vierpolige uitvoering zorgt voor volledige scheiding, inclusief nulleider, wat stilstand en onderhoud veilig maakt. Robuuste mechanica garandeert hoge bedrijfszekerheid, terwijl de compacte bouw past binnen het Emax 2 platform voor consistente opbouw in verdeelinrichtingen. Als lastschakelaar zonder beveiliging biedt E2.2H/MS 1000 4p FHR maximale flexibiliteit om te combineren met externe beveiligingsoplossingen, precies afgestemd op de toepassing.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275794 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073444R1 |
| EAN-code | 8015644772949 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E2.2H/MS 1000 4p FHR |
| Omschrijving | Emax2 E2.2H/MS 4p FHR In=1000A lastschakelaar zonder beveiliging 4 pol |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 1000 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 366 mm |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Hoogte | 371 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1000 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 85 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1000 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 53 kg |
| Afmeting verpakking | 0,615 x 0,515 x 0,61 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7.574,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143410631_-77665746.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st