ABB - Lastscheider - E1.2N/MS 1250 4p F F
Productomschrijving
E1.2N/MS 1250 4P F F
E1.2N/MS 1250 4p F F uit de Emax 2‑serie is een lastschakelaar voor het veilig in- en uitschakelen en het betrouwbaar scheiden van installaties tot 1250 A. Ideaal als hoofd- of sectieschakelaar in verdeelinrichtingen waar duidelijke scheiding en bedrijfszekerheid vereist zijn, zonder ingebouwde beveiligingsfunctie.De vaste, vierpolige uitvoering met frontaansluitingen versnelt bekabeling en bespaart paneelruimte. Vier polen zorgen voor volledige scheiding inclusief n‑geleider, wat stilstand en foutkansen beperkt bij onderhoud. De robuuste Emax 2‑constructie biedt consistente prestaties en een lange mechanische levensduur. Door de scheidingsfunctie te combineren met externe beveiliging blijft het ontwerp flexibel: kies precies de gewenste beveiligingskarakteristiek terwijl de lastschakelaar de veilige, zichtbare scheiding en soepele bedrijfsvoering garandeert.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275788 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073438R1 |
| EAN-code | 8015644772888 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2N/MS 1250 4p F F |
| Omschrijving | Emax2 E1.2N/MS In=1250A lastschakelaar zonder beveiliging 4 polig |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 1250 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 280 mm |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Hoogte | 296 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1250 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1250 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 16 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,35 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7.318,00 per 1 st |
Downloads
20230202143442178_-892724574.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Schakelschema
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st