ABB - Lastscheider - E1.2B/MS 1600 3p WMP
Productomschrijving
E1.2B/MS 1600 3P WMP
Emax 2 E1.2B/MS 3p WMP In=1600A is een lastschakelaar zonder beveiliging voor het veilig schakelen en scheiden van hoofdvoedingen tot 1600 A. Ideaal als hoofdschakelaar of voor onderhoudssituaties waar duidelijke scheiding vereist is, zonder ongewenste uitschakeling door beveiligingsfuncties.Als bewegend deel voor een vermogensautomaat/lastschakelaar binnen het Emax 2 platform biedt het een robuuste driepolige mechanica, hoge bedrijfszekerheid en een consistente schakelprestatie. De constructie is ontworpen voor langdurig gebruik met duidelijke standpositie en een solide schakelgevoel. Dankzij de modulaire opbouw laat het zich eenvoudig integreren in nieuwe of bestaande verdeelinrichtingen en combineert het moeiteloos met externe beveiligingsoplossingen. Dit levert maximale flexibiliteit in ontwerp en onderhoud, terwijl stilstand tot een minimum wordt beperkt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2275828 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA073484R1 |
| EAN-code | 8015644773342 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | Emax 2 |
| Type nummer | E1.2B/MS 1600 3p WMP |
| Omschrijving | Emax2 E1.2B/MS 3p WMP In=1600A lastschakelaar zonder beveiliging 3 pol |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 278 mm |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat uitrijdbaar (inschuiftechniek) |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Hoogte | 363.5 mm |
| Diepte | 271 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1600 A |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 42 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1600 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 18 kg |
| Afmeting verpakking | 0,33 x 0,27 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.113,00 per 1 st |
Downloads
20230202143442178_-892724574.pdf
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK10103A1038&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/8e/8ee4/8ee407802f4e98a6ac37898188d7fa6e.pdf
Schakelschema
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
https://search.abb.com/library/Download.aspx?DocumentID=9AKK108467A6707&LanguageCode=en&DocumentPartId=&Action=Launch
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st