ABB - Krimpslang - PKG0602-0-C
Productomschrijving
PKG06020-C KRIMPK.ZW 6-2MM KRIMPKOUS MET LIJMLAAG L=60CM
Shrink-Kon PKG0602-0-C is een dunwandige krimpkous voor betrouwbare isolatie, afdichting en trekontlasting van kabels, adereinden en connectorovergangen. Met een krimpverhouding van 3:1 sluit hij netjes aan op uiteenlopende diameters en zorgt hij voor nette bundeling en bescherming tegen slijtage en corrosie in kasten, machines en voertuigen.De uitvoering met kleeflaag van vernet polyolefine vult holtes op en creëert een duurzame, vochtbestendige afdichting—ideaal in natte of condensrijke omgevingen. De set bevat 15 stuks van 0,6 m in zwart met 6,0 mm startdiameter, waardoor snel en consistent werken mogelijk is. Het materiaal is siliconen-, cadmium- en loodoxvrij en dunwandig voor flexibel pasvorm met professionele uitstraling. Dit resulteert in langdurige elektrische veiligheid, mechanische betrouwbaarheid en een strakke, duurzame afwerking.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1112080 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TCA017300R0509 |
| EAN-code | 5414363106784 |
| Artikelklasse (ETIM) | Krimpslang |
| Merk | ABB |
| Serie | Shrink-Kon |
| Type nummer | PKG0602-0-C |
| Omschrijving | Dunwandige Krimpkous 3:1, 6,0mm, Lengte 0,6 Meter, Zwart |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Model | Dunwandig |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Binnendiameter voor inkrimping | 6 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 2 mm |
| Nom. diameter in inch | 1/4" |
| Wanddikte na krimpen | 1.2 mm |
| Lengte | 0.6 m |
| Bedrijfstemperatuur | -55 - 110 °C |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Bedrukbaar | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Type | Warmkrimp |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 51 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 15 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,136 kg |
| Afmeting verpakking | 0,701 x 0,051 x 0,102 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,24 per 1 st |
Artikel bevat 1 st