ABB - Koolmonoxidemelder - 6839/01-84
Productomschrijving
2CKA006800A2869 BUSCH CO-MELDER + LITHIUM KOPPELBAAR
Busch koolmonoxide-melder met elektrochemische sensor, koppelbaar met Busch-Free@Home, onderling koppelbaar middels RF-mudule 6828-12.
Koolmonoxidemelder met elektrochemische sensor. Geschikt voor de verbinding met externe systemen als Busch-free@home® via de RF-module Busch-CO-alarm RF in combinatie met de Busch-free@home®-alarmstick. Vast ingebouwde lithiumbatterij met een levensduur van min. 10 jaar. Met testknop en muteschakeling. 3-traps signalerings- en alarmeringsconcept. Lcd-display voor het weergeven van de actuele CO-concentratie (vanaf 30 ppm). Akoestisch alarm met 85 dBA op 3 m. Tot 20 melders koppelbaar aan netwerk via RF-module (6828-12). Getest op basis van BS EN50291-1:2010 en BS EN50291-2:2010. Afmetingen: 120 x 105 x 45 mm (b x h x d)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3327611 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006800A2869 |
| EAN-code | 04011395277003 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koolmonoxidemelder |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | 6839/01-84 |
| Omschrijving | Busch CO-melder + Lithium koppelbaar |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Standalone | Ja |
| Koppelbaar radiografisch optioneel | Ja |
| Breedte | 60 mm |
| Stroomverzorging primair | Batterij/Accu |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Batterij meegeleverd | Lithium |
| Geluidssterkte | 85 dB(A) |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Met sokkel | Ja |
| Verplaatsbaar | Ja |
| Lengte | 72 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering test-/pauzeknop | Testknop |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met digitaal display | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,15 KG |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,11 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 75,95 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st