ABB - Kabelbundelband - YLS-16-300B
Productomschrijving
YLS-16-300B TY-MET RVS KABELBINDER KOGELAFSLUITING 316 ONGECOAT TOT 300 GRADEN C
Ty-Met YLS-16-300B is een heavy-duty RVS kabelbinder met kogelafsluiting voor het bundelen en fixeren van kabels en slangen in veeleisende omgevingen. Dankzij het slanke, ongecoate ontwerp is hij geschikt voor binnen en buiten, waar betrouwbare bevestiging en lange levensduur cruciaal zijn, ook bij hoge temperaturen en blootstelling aan zonlicht.De kogelafsluiting zorgt voor snelle, zekere montage zonder terugslippen. Gemaakt van 316 roestvast staal biedt hij uitstekende corrosiebestendigheid en blijft hij functioneel tot 300°C. De band van 300 mm lengte en 16,0 mm breedte biedt stevige grip en een zeer hoge treksterkte voor zware bundels. UV-resistentie en duurzaamheid maken hem ideaal voor industriële, maritieme en energie-omgevingen waar veiligheid, bestendigheid en uptime voorop staan.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2499676 |
| Artikelnummer fabrikant | 7TCG009420R0066 |
| EAN-code | 5414363453314 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabelbundelband |
| Merk | ABB |
| Serie | Ty-Met |
| Type nummer | YLS-16-300B |
| Omschrijving | TY-MET RVS Kabelbinder, Kogelafsluiting 316 Ongecoat, tot 300 Graden C |
| Land van Oorsprong | BE |
Technisch
| Breedte band | 16 mm |
| Bandlengte | 300 mm |
| Banddikte | 0.32 mm |
| Max. bundeldiameter | 80 mm |
| Min. houdkracht | 3110 N |
| Gebruikstemperatuur | -80 - 300 °C |
| Montagetemperatuur | -80 - 300 °C |
| Model | Binnenvertand |
| Bandsluiting | Dubbelsluitkop |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| UV-stabiel conform ASTM D6779 | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Bevestigingswijze | Geen |
| VG-toelating | Nee |
| MIL-toelating | Nee |
| UL-toelating | Nee |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Minimale treksterkte | 4005 N |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 86 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,381 x 0,15 x 0,051 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 518,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st